pctechnology - overclockers

Go Back   pctechnology - overclockers > ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΚΤΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ > ΕΙΣΑΙ ΕΚΤOΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

ΕΙΣΑΙ ΕΚΤOΣ ΘΕΜΑΤΟΣ Θέματα που ξεφεύγουν από οποιαδήποτε κατηγορία.

Reply

Thread Tools
Old 24-03-2009, 21:08   #1
gponiris
Senior Member

gponiris's Avatar

ευρεση ατομου..

καλησπερα.δεν ξερω κατα ποσο σωστο ειναι να αναφερω το συγκεκριμενο θεμα,αλλα υπαρχει αναγκη.με απασχολει πολυ καιρο η ευρεση ενος ατομου στο οποιο ειχα δανεισει καποια χρηματα για καλυψη προσωπικης του αναγκης,αλλα λογω μετακομισης του εχασα καθε επαφη μαζι του,εδω και ενα χρονο.
μεχρι στιγμην εχω ονοματεπωνυμο και μητρωνυμο ως εγκυρα,ενω καταφερα και βρηκα και αφμ του,αρ.κυκλοφοριας αμαξιου καθως και αριθμο αστ.ταυτοτητας,χωρις να ξερω ομως αν ειναι εγκυρα.καμια προταση για την ευρεση του?ηταν κερκυρα και μου ειπανε οτι μετακομισε αθηνα.
δυστυχως δεν αφησε κανενα στοιχειο που να αναφερει τον τοπο μετακομισης,ωστε να του ζητησω επιστροφη χρηματων.θα ημουν πολυ ευγνωμων για καθε βοηθεια περι ευρεσεως του,γιατι με αυτα τα χρηματα θα βγαλω εις περας καποιες νοσοκομειακες απαιτησεις για τον πατερα μου που πασχει απο σοβαρη και μη αναστρεψιμη ασθενεια.ευχαριστω εκ των προτερων.
Ο χρήστης gponiris δεν είναι συνδεδεμένος   Reply With Quote
Old 25-03-2009, 14:13   #2
schumifer
Συντονιστική Ομάδα

schumifer's Avatar

Γιατί δεν απευθύνεσαι στην αστυνομία μήπως και μπορεί να σε βοηθήσει?
Εκτός και αν ήδη έχεις αποτανθεί και έχεις λάβει αυτές τις πληροφορίες
Ο χρήστης schumifer δεν είναι συνδεδεμένος   Reply With Quote
Old 25-03-2009, 19:05   #3
gponiris
Senior Member

gponiris's Avatar

δεν εχω αποτανθει ακομα στην αστυνομια γιατι ξερω οτι δεν προκειται να βοηθησει στην ευρεση του ατομου.εδω διπλα στην γειτονια μου πυροβολησαν περιπτερα και η αστυνομια βρισκοταν 2τετραγωνα μακρια και δεν πηραν χαμπαρι.χωρις κατακριση δεν εχω κατι εναντιον τους,αλλα τωρα τελευταια νομιζω οτι ολοι εξυπηρετουν εναν ανωτερο σκοπο...την αγνοια και την αδιαφορια.
Old 25-03-2009, 19:36   #4
AMD LOVER
Senior Member

AMD LOVER's Avatar

Ενας ντεντεκτιβ μπορει να σε βοηθησει!
WinError #18 : Keyboard Error : Keyboard not found, please press F1 to continue
TTS οwner
Ο χρήστης AMD LOVER δεν είναι συνδεδεμένος   Reply With Quote
Old 25-03-2009, 20:43   #5
simboy
Distinguished Member

Εχεις απόδειξη ότι του έδωσες χρήματα ????????
Διότι άλλο να πας στην αστυνομία ή όπου αλλού και να πεις "ορίστε η απόδειξη δάνεισα και εξαφανίστηκε" , και άλλο να πας και να ισχυριστείς ότι δάνεισες σε κάποιον χωρίς απόδειξη
Που ξέρει ο άλλος αν είναι πραγματικά αυτός ο λόγος που θες να τον βρεις και δεν παίζει τίποτα άλλο ;

simboy added 3 Minutes and 20 Seconds later...

Το να έχεις αριθμό ταυτότητας άλλου και όλα τα υπόλοιπα στοιχεία που ανέφερες ακούγεται σχεδόν "τρομαχτικό"
Σίγουρα αν πας αστυνομία θα τον βρουν , και στην τελική αν το αστυνομικό τμήμα στην περιοχή που είσαι μοιάζει αδιάφορο πήγαινε σε μια πιο καλή περιοχή και ρώτα πως μπορείς να χειριστείς το θέμα

Αγαπημένη μου ιστοσελίδα

Intel Pentium 4
Socket 478 mPGA
Intel Pentium 4 CPU 3.20 GHz
Core speed 3199,9 MHz
Motherboard P4i65G 1.00
Chipset Intel i865P/PE/G/i848P
GRAPHIC INTERFACE
AGP version3.0
MEMORY DDR Dual 1024 MBytes

Last edited by simboy; 25-03-2009 at 20:43. Reason: Αυτόματη ένωση διπλού post
Ο χρήστης simboy δεν είναι συνδεδεμένος   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 04:26   #6
gponiris
Senior Member

gponiris's Avatar

καποιος μου ανεφερε να του κανω αγωγη και θα τον βρουνε.διατηρω το δικαιωμα εφοσον δεν περναει ο δανεισμος τα 5χρονια.το θεμα ειναι ποσο θα παρει να τον βρουν?τωρα εχω αναγκη.
κανενας συντομος και σιγουρος τροπος δεν υπαρχει?
φιλε simboy μην παρερμηνευεις καποια δεδομενα.ειναι ενοχλητικο οταν αναφερεσαι περι τρομοκρατιας ενω εχω εξηγησει την ολη κατασταση.εθεσα μια ερωτηση σε λογικα πλαισια νομιζω.
Old 01-04-2009, 23:59   #7
simboy
Distinguished Member

Συγνώμμη αν σε τυχόν σε θύμωσα
Δεν παρερμήνευσα κάτι απλά είπα ότι με "αγχώνει" η σκέψη ότι κάποιος μπορεί να έχει όλα αυτά τα στοιχεία που θα έπρεπε να είναι απόρητα σε ιδιώτες

Αγαπημένη μου ιστοσελίδα

Intel Pentium 4
Socket 478 mPGA
Core speed 3199,9 MHz
Motherboard P4i65G 1.00
GRAPHIC INTERFACE
AGP version3.0
Old 02-04-2009, 00:59   #8
gponiris
Senior Member

gponiris's Avatar

δεν θυμωσα,μην ανησυχεις και μην ανχωνεσαι.τα στοιχεια του ατομου βρεθηκαν απο επαγγελματικο συμφωτικο που ειχε συναψει με συναδελφο ως εργοδοτης.δεν προεκυψαν απο ντετεκτιβισμο.ελπιζω ομως να βρω καποιο τροπο επικοινωνιας μαζι του,γιατι δεν ειναι σωστο να σε βοηθαει καποιος και οταν σε χρειαζεται να μην υπαρχεις.παει ο ανθρωπισμος και η αλληλεγγυη..
Old 02-04-2009, 01:56   #9
simboy
Distinguished Member

Quote:
Originally Posted by gponiris View Post
δεν θυμωσα,μην ανησυχεις και μην ανχωνεσαι.τα στοιχεια του ατομου βρεθηκαν απο επαγγελματικο συμφωτικο που ειχε συναψει με συναδελφο ως εργοδοτης.δεν προεκυψαν απο ντετεκτιβισμο.ελπιζω ομως να βρω καποιο τροπο επικοινωνιας μαζι του,γιατι δεν ειναι σωστο να σε βοηθαει καποιος και οταν σε χρειαζεται να μην υπαρχεις.παει ο ανθρωπισμος και η αλληλεγγυη..
Από όπου κι αν προέκυψαν κάποιος σου παραχώρησε στοιχεία τρίτου
(ασχέτως αν δικαίως τον ψάχνεις )
Εγώ μιλάω γενικά στο πόσο εύκολα είναι τελικά στοιχεία μας απόρρητα να διαρρεύσουν
Κακώς κατ'εμέ κάποιος που έχει πρόσβαση σε προσωπικά στοιχεία παραχωρεί στοιχεία τρίτου σε άλλο πρόσωπο
Αυτό επίσης δεν σημαίνει πως δεν θα ήθελα κι εγώ να μου δώσουν τα στοιχεία αυτού που μου χρωστά και έχει εξαφανιστεί αν είχα αυτή την δυνατότητα

Από εκεί και πέρα δεν μπορεί να άνοιξε η γη και να τον κατάπιε
Από κοινούς γνωστούς ??????
κοίταξε αν έχει σελίδα στο facebook (να μια καλή ιδέα ,ποτέ δεν ξέρεις) ,ή από την αστυνομία
Απλά το τελευταίο είναι άσχημο γιατί είναι δεδομένο ότι θα νιώσει πως τον αντιμετωπίζεις ως "απατεώνα" και επίσης δεν ξέρω η αστυνομία πως λειτουργεί σε αυτές τις περιπτώσεις (εύρεσης ατόμου για κάποιο λόγο)

Αγαπημένη μου ιστοσελίδα

Intel Pentium 4
Socket 478 mPGA
Core speed 3199,9 MHz
Motherboard P4i65G 1.00
GRAPHIC INTERFACE
AGP version3.0
Old 02-04-2009, 05:45   #10
gponiris
Senior Member

gponiris's Avatar

και ομως ανοιξε η γη και τον καταπιε κατ'εμου αποψη.γιαυτο και την κουναω μηπως ανοιξει και ο ουρανος και φανει.τι να πω...
δυστυχως κανενας γνωστος που να γνωριζω απο κοινου και δυστυχως προεκυψε 'απατεωνας' απο τη στιγμη που δεν επικοινωνησε μαζι μου,εστω για τη μετακομιση.δεν νομιζεις?οποιος και αν ειναι ομως,οφειλει μια συγνωμη.και αυτο θελω να ακουσω προτου του κολλησω την ταμπελα 'ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ'.να μην περιαυτολογω ομως με τις αποψεις μου.στοχος μου η ευρεση του.ευχαριστω για την καθε βοηθεια
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules